Używamy cookies w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkownika oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w .
Zamknij
ORMET
Ormet Ormet Elementy łączące

Elementy łączące

Nasza firma wciąż poszerza zakres swojej działalności w oparciu o doświadczenie w gięciu i spawaniu miedzi, miedź-mosiądz oraz stal nierdzewna, stal.

Produktami są elementy łączące, rury zbiorcze, rozdzielacze, centrale klimatyzacyjne, grzewcze, wymienniki ciepła, dystrybutory itp.

Posiadamy sprzęt maszynowy znanych firm: Silfax, Puzler, Crippa, Mazak i wiele innych.

Nasze półprodukty mają zastosowanie w:

Poszczególne procesy produkcji podlegają rygorystycznej kontroli zgodnie z normą DIN ISO 9001:2008.

Hala produkcyjna Hala produkcyjna Hala produkcyjna

Oferta

Wykonujemy lutowanie płomieniowe miękkie i twarde z wykorzystaniem: lotnego topnika, past lutowniczych oraz lutów: srebrnych, mosiężnych, miedziano-fosforowych itp.; łącząc: miedź-miedź, miedź-mosiądz, mosiądz-stal nierdzewna, stal-mosiądz, stal-stal.

Przykładowe realizacje:

1.Klimatyzacja i chłodnictwo

Elementy do klimatyzacji i chłodnictwa Elementy do klimatyzacji i chłodnictwa Elementy do klimatyzacji i chłodnictwa

2.Instalacje grzewcze

Elementy do instalacji grzewczych Elementy do instalacji grzewczych Elementy do instalacji grzewczych Elementy do instalacji grzewczych Elementy do instalacji grzewczych
Up Do góry